Aktuálně


Webové semináře firmy Immucor

Firma Immucor nabízí vzdělávání v transfuzní a transplantační oblasti prostřednictvím webových seminářů (webinářů).

Termíny a témata plánovaných webinářů a přihlášení najdete zde.

Webináře si můžete později pustit ze záznamu zde.

Pokud máte zájem o zasílání informací o plánovaných webinářích na Vaši e-mailovou adresu, vyplňte prosím žádost o zasílání zde.


XIV. ODBORNÁ IMUNOHEMATOLOGICKÁ KONFERENCE - PODĚBRADY

Ve dnech 23. – 24. 9. 2019 se uskuteční pravidelná odborná imunohematologická konference v Poděbradech letos s názvem "Bezpečnost transfuze od dárce k pacientovi - kvalitní diagnostika a spolehlivé informace" se zaměřením na bezpečné podání transfuze. Konference je pořádána společnostmi “APR“ spol. s r.o. a TIS Brno s.r.o. Přihlášku na konferenci naleznete zde. Program konference naleznete zde.


 

 

Ve dnech 22. - 26. 6. 2019 se ve švýcarské Basileji koná konference ISBT (International Society of Blood Transfusion). Společnost Immucor pořádá obědové symposium, na které Vás srdečně zveme. Registrujte se online ZDE.

 


Mezinárodní konference alergologie a klinické imunologie EAACI se letos koná v Lisabonu ve dnech 1. - 5. 6. 2019. Společnost HITACHI Chemical Diagnostics Inc. představuje nový plně automatizovaný přístroj pro zpracování panelových testů OPTIGEN® - AP 3600™.

Více informací o přístroji najdete ZDE.


Ve dnech 8. - 11. 5. 2019 se v Lisabonu konala konference EFI (European Federation for Immunogenetics). Společnost Immucor, kterou zastupujeme, přišla s novinkami v oblasti laboratorní transplantační medicíny. Napište nám, pokud jste se konference účastnili také a některá z prezentovaných metod nové generace Vás zaujala.

Novinky ze světa laboratorní transplantační medicíny najdete ZDE


Ve dnech 8. - 9. 3. 2018 se v Praze uskutečnila konference EWIC (East-West Immunogenetics Conference). Společnost Immucor, kterou zastupujeme, pořádala obědové symposium na téma kSORT. Více o kSORT ZDE

 

Jsme partnerem projektu Lab Tests Online