Imunohematologie

Immucor patří, již několik dekád,  mezi významné celosvětové výrobce diagnostik a přístrojové techniky v oboru transfuziologie a transplantologie.

 

Díky patentované technologie "Capture" – metoda pevné fáze – lze screening a identifikaci antierytrocytárních protilátek velmi snadno automatizovat a zároveň tato technologie zaručuje vysokou sensitivitu a specificitu.  

V roce 2016 uvedla společnost Immucor na trh již svou pátou generaci plně automatického imunohematologického analyzátoru ECHO Lumena® navrženou a uzpůsobenou pro malé a střední laboratoře transfuzních oddělení a krevní banky a šestou generaci plně automatického imunohematologického analyzátoru NEO Iris™ pro velké laboratoře transfuzních oddělení a krevní banky. Analyzátory umožňují spouštění více testů a konfiguraci metod dle požadavků laboratoře, kontinuální přístup a disponují funkcí statim.

Od roku 2008, společnost zahrnula do svého portfolia obor molekulární imunohematologie získáním technologie BioArray Solutions, DNA typizace erytrocytů pro transfúzní účely.

 

Zkouška vyskakovací okno