Nabídka volných pracovních míst

V současné době hledáme do našeho kolektivu pro pobočku v Brně spolupracovníky na pozici:

SKLADNÍK

ASISTENT VEDOUCÍHO SKLADU

SKLADNÍK

Náplň práce

  • příjem, výdej a manipulace se zbožím
  • provádění pravidelných inventur skladových zásob
  • sledování a kontrola stavu zásob
  • komunikace se zákazníky
  • rozvoz zboží

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobrá fyzická zdatnost
  • znalost praxe ve skladové logistice výhodou
  • znalost práce na pc (základy MS Office)
  • pracovitost, příjemné vystupování a schopnost jednat s lidmi, důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů

Nabízíme

  • finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici
  • pohyblivou složku mzdy v závislosti na pracovním výkonu zaměstnance
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • po zkušební době příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • možnost nástupu ihned
  • zaškolení
  • kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím

V případě zájmu, prosíme, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu aprpraha@apr.cz. Děkujeme

Přidáno dne 6.5.2021

Náplň práce

  • zpracovávání veškerých objednávek v informačním systému Premier®
  • zpracování dokladů nutných pro finální expedici zboží v IS Premier®
  • sledování a kontrola stavu zásob v IS Premier®
  • zajištění telefonické a e-mailové podpory zákazníků

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost práce na pc (MS Office)
  • orientace ve skladovém hospodářství
  • znalost IS Premier® výhodou
  • základy anglického jazyka
  • pracovitost, důslednost, samostatnost, spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • ochotu učit se novým věcem
  • komunikační dovednosti, příjemné vystupování a schopnost jednat s lidmi
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • zaškolení
  • kurzy anglického jazyka s rodilým mluvčím