Nabídka volných pracovních míst

V současné době hledáme do našeho kolektivu pro pobočku v Praze spolupracovníky na pozici:

SKLADNÍK

ASISTENT VEDOUCÍHO SKLADU

SKLADNÍK

Náplň práce

  • příjem, výdej a manipulace se zbožím
  • provádění pravidelných inventur skladových zásob
  • sledování a kontrola stavu zásob
  • komunikace se zákazníky
  • rozvoz zboží

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobrá fyzická zdatnost
  • znalost praxe ve skladové logistice výhodou
  • znalost práce na pc (základy MS Office)
  • pracovitost, příjemné vystupování a schopnost jednat s lidmi, důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů

Nabízíme

  • finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici
  • pohyblivou složku mzdy v závislosti na pracovním výkonu zaměstnance
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • po zkušební době příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • možnost nástupu ihned
  • zaškolení
  • kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím

V případě zájmu, prosíme, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu aprpraha@apr.cz. Děkujeme

Aktualizováno dne 18.8.2021

Náplň práce

  • zpracovávání veškerých objednávek v informačním systému Premier®
  • zpracování dokladů nutných pro finální expedici zboží v IS Premier®
  • sledování a kontrola stavu zásob v IS Premier®
  • zajištění telefonické a e-mailové podpory zákazníků

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost práce na pc (MS Office)
  • orientace ve skladovém hospodářství
  • znalost IS Premier® výhodou
  • základy anglického jazyka
  • pracovitost, důslednost, samostatnost, spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • ochotu učit se novým věcem
  • komunikační dovednosti, příjemné vystupování a schopnost jednat s lidmi
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • zaškolení
  • kurzy anglického jazyka s rodilým mluvčím

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky "APR" spol. s r.o. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené pro odborníky